Науково-практична конференція “Актуальні питання лікування сітківки та зорового нерва Поділля Ретіна 2017”

naukovo-praktychna-konferentsiya-podillya-retina-2017_thumb

Фахівці офтальмологічної клініки “Зір” взяли участь у роботі науково-практичної конференції “Актуальні питання лікування сітківки та зорового нерва Поділля Ретіна 2017”.

У квітні цього року у місті Вінниця  відбулася науково-практична конференція офтальмологів з міжнародною участю “Актуальні питання лікування сітківки та зорового нерва Поділля Ретіна 2017”.  В роботі конференції взяли участь і житомиряни – лікарі офтальмологічної клініки “Зір”.

Організаторами заходу виступили Вінницький національний медичний університет ім..М.І.Пирогова,  ТОВ медичний центр “Офтальмологічна клініка професора Сергієнка та ТОВ медичний центр “Подільський центр зору”.

Під час конфференції працювала виставка сучасних лікарських засобів, виробів медичного призначення, обладнання, в тому числі були представлені і новітні розробки.

Приватні клініки, які виступили організаторами заходу, спеціалізуються на хірургії катаракти та сітківки ока. Саме ці медичні напрямки зараз активно розвиваються в Україні. Професор Сергієнко – один з перших фахівців в Україні, який почав займатись даним видом хірургії і один з небагатьох наших співвітчизників, якого запрошують оперувати за кордоном. Тож досвід фахівця такого рівня та його колег – безцінний подарунок для лікарів, що приїхали до Вінниці.

“На конференції обговорювались усі практичні моменти з адаптацією до українських реалій, – діляться враженнями житомирські офтальмологи. –  Мова йшла про лазерне, хірургічне лікування сітківки, введення медичних препаратів, про роботу з пацієнтами. За кордоном існують протоколи лікування, від яких ніхто не відступає. Наші ж протоколи розмиті, кожен прописує їх під свою клініку. Дуже багато доповідей було про те, що потрібно тісніше співпрацювати з ендокрінологами. Тому що ми можемо сто раз добре вилікувати сітківку, але коливання цукрів, декомпенсація цукрового діабету, серцевих проблем відповідно  проявляються на сітківці знову і пацієнти повертаються з тими ж проблемами. Професор Сергієнко – це один з ініціаторів у тому числі і введення закордонних протоколів в Україні”.

Під час конференції обговорювались питання впровадження нового обладнання, адаптації протокольного лікування, офтальмологи ділилися своїм досвідом, внутрішніми протоколами клінік , їх ефективністю, дискутували.

Для більшості лікарів, які приїхали на конференцію, це були відповіді на актуальні питання.

 

 

1 коментар

  1. Одним із запрошених доповідачів був Хахула Андрій Володимирович лікар-ретинолог з темою доповіді “Поєднання ОСТ та МРТ діагностики в ураженні органа зору”

Прокоментуйте статтю

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *