Головна / Новини / Акція з приводу свята Дня Перемоги від «Клініки Зір»
23.04.2013

Увага, акція!

Акція з приводу свята Дня Перемоги від Клініки Зір

«Клініка Зір» проводить акцію з приводу свята Дня Перемоги для людей похилого віку, які брали участь у Великій Вітчизняній Війні. Акція триватиме з 25.04 по 17.05. Знижка складає 20% та поширюється на хірургічне лікування катаракти.

Вартість операції з використанням штучної інтраокулярної лінзи зі звичайною оптикою (виробництво: Україна, Ізраїль, Угорщина) складає від 3800 грн, а вартість операції з використанням штучної інтраокулярної лінзи зі сферичною оптикою та захисними фільтрами (виробництво: США, Австрія, Угорщина) – від 4900 грн.

На відміну від інших медичних закладів, наша ціна включає всі витрати пацієнта (послуги клініки, сертифіковані інтраокулярні лінзи, витратні матеріали, медикаментозне забезпечення операції та післяопераційного періоду, безкоштовний післяопераційний огляд протягом першого місяця).

Операції з приводу видалення катаракти у людей похилого віку вимагають високого професіоналізму лікарів та використання найсучаснішого обладнання, що дозволяє звести до мінімуму можливі операційні та післяопераційні ускладнення.

Крім того, «Клініка Зір» – єдиний заклад в області, який займається захворюваннями заднього відділу ока, що дозволяє оперувати навіть ускладнені випадки та допомагати всім віковим категоріям пацієнтів.

Клініка розташована на першому поверсі, що полегшує пересування людей похилого віку та інших пацієнтів протягом післяопераційного періоду.

Лікарі клініки – одні з перших спеціалістів в Україні, які почали успішно застосовувати безшовні методики (факоемульсифікацію катаракти) за використання ультразвуку.

Починаючи з 1999 року, кожен з лікарів клініки виконав понад 15 тисяч операцій з видалення катаракти.

Протягом багатьох років мікрохірурги клініки працюють не лише в Житомирському регіоні, а й в державних та приватних клініках інших областей України.

Завітайте до нас у період з 25.04 по 17.04 та скористайтесь нашою святковою знижкою! Ми докладемо усіх зусиль, аби допомогти Вам чи Вашим близьким!