Головна / Новини / Нове в лікуванні глаукоми!
19.09.2013

Нове в лікуванні глаукоми!

Фахівці ПП «Клініка Зір» інформують групу пацієнтів з діагнозом глаукома про появу нової ефективної методики хірургічного лікування даного захворювання.

Нагадуємо, що глаукома – розповсюджена патологія органу зору, на яку страждають понад 60 млн людей у всьому світі. Причиною розвитку глаукоми є порушення в системі гідродинаміки ока, внаслідок чого в оці накопичується надлишкова рідина, підвищується внутрішньо очний тиск і запускається ланцюг патологічних незворотних процесів, відбувається поступова гибель зорового нерву, суттєво або повністю знижується зір.

Донедавна медична допомога таким хворим полягала в призначенні гіпотензивних крапель, а в подальшому хірургічного лікування, що являло собою досить об’ємне втручання в око.

Офтальмологія залучила до вирішення цієї проблеми надсучасні технології – було створено та успішно випробувано мікроскопічний пристрій для фільтрації надлишкової рідини при глаукомі під назвою EX-PRESS. На сьогодні у світі імплантовано більше 70 000 пристроїв.

EX-PRESS – це мініатюрний імплантат розміром з рисове зернятко, що імплантується лікарем в дренажну систему ока та є альтернативним руслом відтоку внутрішньо очної рідини. Здійснюється ефективний контроль внутрішньо очного тиску та підтримка його на рівні норми.

Нове в лікуванні глаукоми!

Пристрій EX-PRESS настільки малий, що пацієнт не буде його відчувати і помічати

Сам пристрій виготовлено із високоякісної медичної сталі (такі ж матеріали використовують в судинній та кардіохірургії), матеріал біологічно інертний та сумісний з тканинною організму.

При імплантації EX-PRESSу спостерігається значно менший ризик ускладнень під час хірургії глаукоми та в ранньому післяопераційному періоді. Відбувається швидка реабілітація пацієнта та можливе суттєве покращення зорових функцій. При застосуванні даного імплантата рекомендується мінімальні післяопераційні обмеження. Наявність пристрою в оці не є перешкодою для проведення будь-яких медичних інструментальних обстежень (МРТ, КТ), не визначається при проходженні через металошукачі в аеропорту чи деінде.

Нове в лікуванні глаукоми!

Процедура імплантації EX-PRESS мінімально інвазивна, що значно знижує ризик ускладнень

На сьогодні імплантація пристрою EX-PRESS – це найбільш сучасний, найбільш ефективний та найбільш безпечний метод хірургічного лікування глаукоми, що надає суттєво вищі гарантії результату лікування.

Від моменту відкриття амбулаторія приватного підприємства «Клініка Зір» є партнером провідного світового виробника офтальмологічного обладнання та медичних препаратів фірми «Alcon» та являється однією з баз по впровадженню новітніх методик хірургічного лікування очей. «Клініка Зір» одна із перших в Україні успішно розпочала імплантування глаукомних клапанів EX-PRESS. Протягом року нашими мікрохірургами було прооперовано більше 40-ка пацієнтів за даною методикою. Високий професіоналізм та довготривалий досвід роботи фахівців ПП «Клініка Зір» дозволить найбільш якісно та швидко реабілітувати пацієнтів з даним захворюванням. Обладнання та рівень нашої клініки дозволяє точно діагностувати, вчасно та ефективно надавати сучасну хірургічну допомогу та об’єктивно контролювати розвиток даної патології протягом багатьох років.

Будьте уважні до свого здоров’я, вибирайте якісне та сучасне лікування!

Нове в лікуванні глаукоми!