Головна / Новини

Новини

01.09.2016

5 років з Вами!!!

АКЦІЯ з нагоди 5 річниці відкриття клініки – Операція з приводу катаракти від 5000 гривень.

Далі

27.03.2015

АКЦІЯ до травневих свят

АКЦІЯ!!! Традиційно, щорічно Клініка Зір проводить зниження цін на оперативне лікування катаракти, приурочене до травневих свят! Запрошуються ветерани, учасники Великої вітчизняної війни, діти війни та постраждалі від аварії на ЧАЕС.

Далі

18.08.2014

Звіт по використанню коштів з благодійного рахунку

«Клініка Зір» висловлює вдячність всім небайдужим громадянам, підприємствам, котрі поповнювали благодійний рахунок нашого закладу для закупівлі необхідних військовому госпіталю медикаментів.

Далі

31.07.2014

Допомога пораненим солдатам!

У військовому госпіталі м. Житомира (ВЧ А1065) перебуває значна кількість поранених солдатів, задіяних в АТО східних регіонів України. Наразі існує великий дефіцит багатьох медикаментів для проведення їхнього лікування.

Далі

17.04.2014

Увага, акція до Дня Перемоги!

До Дня Перемоги, з 6 по 22 травня "Клініка Зір" традиційно проводить акцію зниження цін на оперативні послуги по видаленню катаракти сучасною методикою факоемульсифікації, з використанням імпортних сертифікованих штучних кришталиків.

Далі

27.09.2013

Увага! Сезонна АКЦІЯ від «Клініки Зір»!

Від самого початку заснування амбулаторії нами було започатковано традицію сезонного та святкового зниження цін для малозабезпечених груп населення. Саме тому вже вдруге у цьому році «Клініка Зір» надає знижки на оперативне лікування катаракти.

Далі

19.09.2013

Нове в лікуванні глаукоми!

Фахівці ПП «Клініка Зір» інформують групу пацієнтів з діагнозом глаукома про появу нової ефективної методики хірургічного лікування даного захворювання.

Далі

23.04.2013

Увага, акція!

«Клініка Зір» проводить акцію з приводу свята Дня Перемоги для людей похилого віку, які брали участь у Великій Вітчизняній Війні. Акція триватиме з 25.04 по 17.05. Знижка складає 20% та поширюється на хірургічне лікування катаракти.

Далі

04.10.2012

Найсучасніші методики боротьби з діабетичним ураженням очей!

«Клініка Зір» пропонує пацієнтам з середнім та тяжким ступенем діабетичного ураження очей (медичний діагноз: Препроліферативна та проліферативна форма діабетичної ретинопатії) комплексне сучасне лікування, що дозволить призупинити незворотній процес сліпоти цієї групи пацієнтів на тривалий час.

Далі

06.06.2012

Астигматизм та катаракта! Чи можливо вирішити дві проблеми одночасно?!

Люди, що мають рефракційні проблеми з зором та змушені користуватися різними способами корекції – окулярами чи контактними лінзами, добре знають про певні незручності повсякденного життя у зв’язку з даною ситуацією.

Далі