Головна / Новини / Астигматизм та катаракта! Чи можливо вирішити дві проблеми одночасно?!
06.06.2012

Астигматизм та катаракта! Чи можливо вирішити дві проблеми одночасно?!

Астигматизм та катаракта! Чи можливо вирішити дві проблеми одночасно?!

Люди, що мають рефракційні проблеми з зором та змушені користуватися різними способами корекції – окулярами чи контактними лінзами, добре знають про певні незручності повсякденного життя у зв’язку з даною ситуацією.

Окуляри можуть загубитися, зламатися, а за активного способу життя вони можуть обмежувати ряд занять.

Деякі пацієнти обрали для себе корекцію вади зору за допомогою контактних торичних лінз. Однак, на жаль, не всі люди мають гарну переносимість стороннього тіла в оці. Внаслідок забруднення навколишнього середовища та постійного контакту з хімічними речовинами наразі досить розповсюдженою є проблема алергічних реакцій на контактні лінзи та речовини, що призначені для догляду за ними. Крім того, багатьом літнім пацієнтам важко вдягати та знімати лінзи.

Існує декілька хірургічних рішень лікування астигматизму. Пацієнт може, наприклад, обрати лазерну корекцію зору за технологією Lasik, астигматичну кератотомію або лімбальні послаблюючі розрізи.

Нещодавно з’явилася ще одна хірургічна методика, що дозволяє позбавитися такої неприємної вади зору, як астигматизм: імплантація штучної торичної інтраокулярної лінзи в око замість помутнілого кришталика (при катаракті) або заміна прозорого кришталика при вираженій короткозорості чи далекозорості, що ускладнені астигматичним компонентом.

У кожному окремому випадку лікар-офтальмолог допоможе Вам зробити правильний вибір.

Наразі на ринку України торичні лінзи АсгуSof®Тоriс є найкращою альтернативою корекції зору вдалину при астигматизмі.

Хірургія катаракти – це амбулаторна операція, під час якої лікар-хірург виймає помутнілий або прозорий природній кришталик людини та імплантує на його місце штучну прозору лінзу з певними оптичними характеристиками. Традиційно хірург імплантує штучну монофокальну лінзу, що має назву інтраокулярна лінза (ІОЛ). Проте, якщо пацієнт страждає астигматизмом, внаслідок залишку додаткових оптичних вад якість зору може бути відновлена не повністю навіть після операції, оскільки звичайна ІОЛ не може позбавити від рогівкового астигматизму. Для якісного зору вдалину пацієнту доводиться додатково користуватися окулярами або контактними лінзами.

Наразі існує прекрасна можливість позбавитися окулярів для далини після заміни кришталика на штучний. Унікальна інтраокулярна лінза АсгуSof®Тоriс забезпечує значне покращення зору вдалину та дозволяє зменшити необхідність в корегуючих окулярах та контактних лінзах.